Už máte ten správný deštník do sychravého počasí?

Počasí se stále mění a je vyloženě „aprílové“, a tak se zanedlouho dočkáme jarních dešťů. Proto by bylo dobré vybavit se těmi správnými deštníky do nepohody. Něčím si ošklivé počasí zpříjemnit musíte. A nemusíte zrovna zapadat do davu s obyčejným deštníkem. Pojďme si představit ty pravé a originální kamarády do deště (a nejen je) od společnosti DOPPLER. 

Mnohaleté zkušenosti a stabilní zázemí umožňují značce Doppler garantovat vysokou kvalitu nabízených produktů, kterou dokládají i certifikáty jakosti renomovaných institutů (nezávislý Institut Hohenstein, certifikace TÜV SÜD, LGA). Samozřejmostí jsou kvalitní služby - odborné poradenství, záruční a pozáruční servis.  Deštníky Doppler jsou oblíbené jak v sortimentu základních cenových skupin, tak i v sortimentu luxusních produktů, na které prodejce poskytuje garanci až 5 let.

Připravte si venkovní posezení na léto

Ochrana před sluníčkem je, především během léta, nutná. Sluneční paprsky mají na lidský organismus sice blahodárný vliv, ale rozhodně by se to s nimi nemělo přehánět, obzvláště na začátku léta, kdy je sluníčko zrádné. V horkých letních dnech bychom měli spíše vyhledávat místa zastíněná. Příjemnou atmosféru při posezení na terase mohou vykouzlit slunečníky. Nejen že poskytnou ochranu před přímým slunečním žárem, ale vhodně vybraný slunečník doplní posezení o další prvek, který volným chvilkám na zahradě dodá příjemnou intimitu a vytvoří pocit soukromí. 

Doppler slunečníky se vyznačují vysokou odolností, dlouhou životností a komfortně jednoduchou obsluhou. Vedle cenově výhodné varianty importních slunečníků ve standardním provedení nabízí i špičkové slunečníky s patentovaným řešením pro profesionální a gastro využití. Ke každému slunečníku nabízí také odpovídající zátěžový prvek (stojan, zátěžový kříž, zátěžové dlaždice, kotvu do země) a zaručují dostupnost náhradních dílů a náhradních potahů.

Správný čas na koupi zahradního nábytku

Protože nábytek na zahradu pravděpodobně nepatří mezi zboží, které byste chtěli kupovat každý rok, vybírejte u prověřených prodejců, kde nehrozí problémy s kvalitou. Právě takovým prodejcem je společnost DOPPLER. Ucelená nabídka sortimentu zahradního nábytku zahrnuje sestavy, samostatná křesla i stoly, lehátka, relaxační křesla a houpačky. Široké spektrum použitých materiálů a jejich kombinací vám umožní nalézt zahradní nábytek přesně podle Vašich představ. Jednotlivé kusy lze také libovolně kombinovat. 

Při výběru správného zahradního nábytku, bychom se měli zaměřit především na tyto faktory: cena, materiál a design.  Měli bychom se zamyslet, kam nábytek plánujeme umístit. Jiný zvolíme do nechráněné zahrady, jiný pod pergolu nebo na zastřešenou terasu. Nejčastěji si lidé vybírají zahradní nábytek z exotického dřeva. Je nadčasový a elegantní. Vyniká vysokou odolností proti vlhkosti, hnilobě, plísním a škůdcům i velmi nízkými nároky na údržbu.  Stále častěji můžeme na zahradách vídat nábytek z umělého ratanu. Ten vyžaduje opravdu minimální údržbu, nevadí mu sluneční záření ani voda. Zachovává si svůj rustikální styl, navíc je pružný a nepraská.

Abychom mohli venkovní posezení využívat naplno, neměli bychom zapomínat na kvalitní polstry na zahradní nábytek. Posezení bude mnohem pohodlnější a nábytek získá estetické a designové doplnění. Polstry na zahradní nábytek by měly být příjemné na dotyk, a už na pohled pevné a odolné, a u sedáků a polštářků navíc záleží na tom, zda se dají snadno čistit. Společnost DOPPLER nabízí polstry na zahradní nábytek v mnoha rozměrech, designech a materiálech. Průřez nabízeného sortimentu naleznete v e-shopu dopplershop.cz.

Fotogalerie