Dokonalá harmonie vody uprostřed města

Každý z nás určitě touží po tom, aby první dojem, který vzbudíme, byl dokonalý. To samé platí i pro naše obydlí, zahrady, nebo pracovní prostředí, kam si zveme klienty. Už dávno je ta tam doba, kdy byly komerční prostory a okolí těchto budov šedé a nudné.  Cílem každého provozovatele by měla být harmonická atmosféra, kvůli které se klienti rádi vrátí a pokud možno – nebudou váhat s doporučením svým známým. Interiér vlastní firmy, prostor mezi budovami, nebo zahradu nemusíte krášlit jen pomocí rostlin, nebo drahého nábytku. Zkuste se zaměřit na fontány, vodotrysky a kašny, které udělají z každého prostoru oázu klidu. Voda dané prostředí výrazně oživí a navodí naprosto unikátní, klidnou a pohodovou atmosféru.

Vytvořte prostředí jako na královském dvoře

Pokud chcete vytvořit příjemné prostředí, do kterého se budou lidé rádi vracet, vyzkoušejte blahodárné účinky vody. Tento živel dokáže lidem přinést úlevu i pozitivní emoce. Možná proto se dříve fontány a kašny objevovaly pouze u bohaté šlechty a na královských dvorech. Dnes není problém si splnit sen a nechat si malou nebo větší fontánu umístit do interiéru nebo exteriéru. Zajímají-li vás kašny, potažmo jejich výstavba, bude nejlepší, obrátit se na odborníky, jež se těmito činnostmi plnohodnotně zabývají. Na firmu mající dlouhodobé zkušenosti s návrhy a kompletními realizacemi. Právě takovou firmou – profesionálem ve svém oboru – je Jan Kuneš – Fontány a jezírka.

Vodní díla na míru od návrhu až po realizaci

Zakomponování fontány, kašny nebo vodotrysku vyžaduje individuální a kreativní přístup. Společnost Jan Kuneš – Fontány a jezírka – má bohaté zkušenosti z tohoto oboru a jsou schopní navrhnout vodní dílo přesně podle vašich požadavků. Nabízejí fontány statické, plovoucí a dynamické. Zajistí prodej, samotnou montáž i následný servis. Kašny a fontány dodávají v mnoha provedeních. Například krásné keramické fontány, ručně modelované originální kusy různých struktur a velikostí.  Jejich díla jsou k vidění v zahradách, parcích, soukromých rezidencích a v neposlední řadě komerčních a administrativních zónách. Všechny důležité informace a fotogalerii prací najdete na www.fontany-jezirka.cz.

Fotogalerie