Vaše zahrada

Dokonalá harmonie vody uprostřed města

Každý z nás určitě touží po tom, aby první dojem, který vzbudíme, byl dokonalý. To samé platí i pro naše obydlí, zahrady, nebo pracovní prostředí, kam si zveme klienty. Už dávno je ta tam doba, kdy byly komerční prostory a okolí těchto budov šedé a nudné.  Cílem každého provozovatele by měla být harmonická atmosféra, kvůli které se klienti rádi vrátí a pokud možno – nebudou váhat s doporučením svým známým. Interiér vlastní firmy, prostor mezi budovami, nebo zahradu nemusíte krášlit jen pomocí rostlin, nebo drahého nábytku.

Fotogalerie

Už máte ten správný deštník do sychravého počasí?

Počasí se stále mění a je vyloženě „aprílové“, a tak se zanedlouho dočkáme jarních dešťů. Proto by bylo dobré vybavit se těmi správnými deštníky do nepohody. Něčím si ošklivé počasí zpříjemnit musíte. A nemusíte zrovna zapadat do davu s obyčejným deštníkem. Pojďme si představit ty pravé a originální kamarády do deště (a nejen je) od společnosti DOPPLER. 

Fotogalerie

Pořizujeme si okrasné zahradní jezírko

Zahradní jezírko je především okrasným doplňkem zahrady, který jí dodává kouzlo. Vhodně osázené jezírko působí příjemně v každém ročním období a poskytuje uklidňující pohled na jemně zčeřelou vodní hladinu. Tvoříme zahradní jezírko Základním bodem před stavbou jezírka je výběr vhodného místa. Zahradní jezírko můžeme umístit do středu zahrady, kde bude výrazným prvkem, ale stejně tak dobře se bude vyjímat v odlehlejší části pozemku, kde vytvoří útulné zákoutí.