Váš domov

Pořízení kvalitního a vkusného nábytku nemusí být problém

Pokud hledáte kvalitní, vkusný a moderní nábytek pro domácí využití, vybavení kanceláře, kavárny nebo zasedací místnosti, pak zbystřete. V tomto článku vám poradíme jak na to. Za vybavení nábytkem totiž nemusíte nutně utratit žádné vysoké částky a i přesto se dočkáte kvalitních materiálů a designového provedení. Představme si prodejce nábytku, společnost Lumax Nábytek.

Fotogalerie

Jak vybavit pokoje pro školáka a studenta?

Spousta rodičů řeší kromě domácích úkolů a prospěchu svých potomků také to, že bude potřeba upravit jejich dětské pokoje. Dětský pokoj v případě prvňáčků už neplní jen funkci hřiště pod střechou, ale školák by zde měl mít i svůj pracovní koutek. Vše by mělo zároveň korespondovat nejen s potřebami malého studenta, ale dětský nábytek by měl být také zdravý pro jeho další vývoj.

Fotogalerie

Ložní povlečení - designový prvek ložnice

Dominantou každé ložnice je postel a je tedy jasné, že i ložní povlečení je velmi důležitou součástí. Nezáleží na tom, jak velkou ložnici máme, ale povede-li se nám sladit její zařízení. Ložnice pak působí útulně a přímo vyzývá k odpočinku a relaxaci. Styl zařízení ložnice Požadované atmosféry docílíme kombinací vzoru povlečení s několika stylově a barevně sladěnými doplňky. Na dalších řádcích si předvedeme, jak vhodně využít motiv povlečení a podtrhnout tak styl Vaší ložnice.

Vestavěné skříně

I v dnešní moderní době jsou skříně důležitou součástí našich domovů. Od rozměrných almar jsme se ale přesunuli k výrobě vestavěných skříní na míru. Dnes již do skříní neukládáme pouze oděvy, ale využíváme je v daleko širším spektru. Vestavěná skříň může nahradit nejen šatnu, ale také komoru nebo pracovnu. Do vestavěné skříně schováme sportovní potřeby a obuv, šanony s dokumenty, úklidové prostředky, nářadí a nespočet dalších věcí.

Ochrana soukromí – stínící technika

Stínící technika nám zajišťuje především soukromí, ochranu před sluncem, snižuje hluk a nabízí ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Kvalitní stínící technika Vám však nabídne mnohem více. Jedná se především o designově velmi dominantní prvek. Při výběru stínící techniky je tak potřeba zohlednit především použitelnost a celkové designové provedení.

Plastová okna

V tomto článku se pokusím krátce shrnout základní vlastnosti a výhody plastových oken. Na trhu jsou krom plastových oken také okna vyrobená z hliníku a ze dřeva. Proč byste si tedy měli pořídit právě okna plastová?